sdfbgnhm,

Zúčastněte se hlasování v posledním kole SONB TADÝÝÝÝ!!!! =P

Únor 2010

Dalších pět diplíků!!

28. února 2010 v 16:02 | Terýýýsek |  ---SB---
Ahojky. :-) Jestli si pamatujete tak nedávno jsem sem přidávala několik diplomků a jeden z nich byl pro Mikki,elu a Sisí.A teď vám zase posílám diplomek od nich.Moooooc se mi líbí,děkujeme vám holky.A pak ještě posílám diplomek pro naše nové SB Multíka48 a rovnou i diplomek od Multíka48.Ten je taky mooooc krásnej a taky ti děkujeme!!A nakonec vám posílám diplomek od Horsezsky a pro Horsezsku.Znovu mockrát děkujeme!!
PS:Ve čtvrtek jsem já i Kathuska byla na koních a Kathuska byla i v sobotu,já bohužel ne.Tak jenom aby jste to věděli,deník jsme nestihly a už ho ani nečekejte.Nestíháme tak ppá.
A teď už ty diplíky.V celém článku. :-)

Dess 1.

24. února 2010 v 17:32 | Terýýýsek |  Dessy
Ahojky,nějak jsme se k tomu zatím nedostali.
A tak vám teď posílám fotky našeho prvního dessu na tomto blogu,protože ho za chvíli budeme měnit.
Tak ppáá váš Terýýýsek. =)

Okraje:
Záhlaví:
Příklad písma v menu:
hjhgh,

Diplík!! ;-)

23. února 2010 v 21:03 | Kathuska |  ---SB---
Čauky, tak tady posílám diplomek od koňaček007-Angelika, Kathuska a Elizabeth.
Díky holky!!
PS:koňačky007 od nás už diplomek dostali.Diplomek pro ♥TeRuShKa♥HoRsE♥+diplomek od ní!!

22. února 2010 v 14:35 | Terýýýsek |  ---SB---
Ahůj.Posílám diplomek pro ♥TeRuShKa♥HoRsE♥.Mooooc se omlouvám,ale photofiltre mi místo těch srdíček udělal...no,to vlastně vidíte co udělal.Tak se ještě jednou omlouvám,ale mě to opravdu jinak nešlo.
Ppáá váš Terýýýsek.

A tohle je diplomek od ní pro nás.Děkujeme!!

Překvapení. =)

22. února 2010 v 14:11 | Terýýýsek |  ---SB---

Ahoj všichni.Protože se stále nikdo nehlásí o diplomek,tak jsem jich pár vyrobila bez vašeho vědomí.Jsou to diplomky pro:Angeliku pak pro Angeliku,Kathusku a Elizabeth pak pro Mikki,elu a Sisí a taky pro Kathy.Naskytl se tady ovšem menší problém,diplomek pro Kathy mi nejde uložit do Galerie a tím pádem vám ho nemůžu ukázat.Takže vás prosím,kdyby někdo věděl,jak to udělat,aby jsem mohla diplomek pro Kathy zveřejnit,tak ať napíše.Já se budu pokoušet sem ten diplomek nějak dostat.No a teď už posílám ostatní slíbené diplomky.Mrkněte se na ně v celém článku.Ppáá.

Další SBénka!!

19. února 2010 v 16:28 | Terýýýsek |  ---SB---

Čawec.
Máme dalších několik nových SBének!!
Mockrát vám děkujeme.
PS:Moc se vám omlouvám,vím,že mi některá SB prosila o diplomek,já už ale newím jaká SB to byla a tak vás prosím moje milá SBénka,aby ten kdo od nás chce diplomek napsal do komentářů a my mu ho vytvoříme.Děkuju.

Zdarec!! =(

17. února 2010 v 12:06 | Terýýýsek |  Terýýýsky deník

Ahojky. Mám pěkně mizernou náladu,protože jsem od úterka nemocná a zítra nebudu moct na koně. No řekněte sami,je tohle vůbec možné??A to jsem v pondělí byla úplně zdravá.Ach jo.A ještě k tomu zase budu muset všechno ve škole dohánět a dopisovat si testy.No a to je další důvod,proč mi je do breku.A těch důvodů by se našlo ještě víc. Doufám,že už o víkendu na koně budu moct,jinak to už asi nevydržím.Já vím,že jsou mnohem horší věci a že bych si neměla stěžovat.Jenže mě to nejde.Konečně jsem se těšila,že už neni taková zima a já na koně budu jezdit dvakrát i třikrát v týdnu a já onemocním!!Není to k breku??JE!!!!Bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé..........No nic,nebudu vás tady zatěžovat svýma problémama,když vy jich máte určitě taky dost.Tak ppáá a prosím vás držte mi palce,ať už jsem o víkendu zdravá a můžu na koně.

Ten nejlepší Valentýn u koní!!

14. února 2010 v 18:11 | Terýýýsek |  Terýýýsky deník
Ahojky.Asi víte,že dneska je Valentýn.A já jsem ho strávila jak jinak,než u koní.Jenom pro začátek,jezdím do Kladrub-pony farm Kladruby.Je to tam super!!Mají tam koně i poníky.A teď už k dnešnímu nádhernému dnu.Do Kladrub jsem přijela před druhou hodinou odpoledne.Angel-jedna z mých nej kámošek-už tam byla.Chvíli jsme čekali na Kathusku,ale protože stále nejela,tak jsem si vzala Zafírka,Angel Janýska a šli jsme koníky čistit.Když už jsem mířila pro sedlo,tak Kathuska přijela.Přivítali jsme se spolu a pak jsme já a Angel pokračovali v čištění,uzdění a sedlání.Protože Kathuska přijela dýl,její nejoblíbenější klysna Miška už byla zabraná.Kathuska se na ní ale rozhodla počkat.Když už jsem měla Zafírka připraveného,tak jsem nastoupila na dvůr.Angel šla jezdit do výběhu.Chvíli mě pan Kraus-trenér-dával cviky a pak jsem měla v kroku volno po dvoře.Bohužel jsem jezdila jenom půl hodiny,takže na klus se nedostalo.Snad příště.Když jsem dojezdila a o Zafírka se postarala,začala jsem koníky krmit,(měla jsem pro ně připravené speciální Valentýnské pamlsky) a při tom jsem si tam povídala s holkama.Anet,která jezdila hodinu pak taky dojezdila a Kathuska teprve jezdit začala.Za chvíli ale přijeli moji rodiče a já musela jet domů,šla jsem se tedy rozloučit s Kathuskou a Angel,(které byly ve výběhu)jenže Angel mi nabídla,jestli nechci lonžovat Zargu a protože se mi domů nechtělo,tak jsem řekla rodičům,že prostě nutně musim Angel pomoct.Když už rodiče řekli,že vážně musíme jet,tak jsem se se všemi rozloučila a odjeli jsme.Jenže po chvilince jsem zjistila,že mám na hlavě helmu,kterou jsem si od pana Krause pučila,takže jsme jeli zase zpátky.Byl to náááádherný Valentýn a lepší už nebude.Tak páčko.

Nějaké recepty!!=)

13. února 2010 v 20:36 | Kathuska |  Péče o koně
Čáwec, jak se všichni máte??? Zítra je Valetnýn a já s Terýýýskem a s naší nejky kamarádkou Angel jedeme na koně!! Budeme slavit Valentýna jen s nimi!!!;-) Vždyť naše srdce jim patří!;-)
Rozhodli jsme se, že uděláme nějaké domácí pamlsky!! Takže pokud chcete svému koníkovi udělat sami radost můžete podle některého receptu v Celém článku uvařit velmi chutný pamlsek!! =) Jen zdůrazňuji, že ani jeden recept jsem sama nevymýšlela.......


Obrázky koníků+pejsků

12. února 2010 v 17:14 | Terýýýsek |  Koníci a pejsci
Ahůůůj lidičky.

Posílám náááádherný fotečky koníčků s pejsánkama.
Doufám,že se vám budou líbit.
Čtěte v celém článku.

3 nová SB!!

12. února 2010 v 16:39 | Terýýýsek |  ---SB---
Ahojky.Máme tři nová SB!!Kathy,Mikki a ela a Sisí,Ladysss.Děkujeme vám.

Ahojky!!

10. února 2010 v 17:04 | Terýýýsek
Ahojky.
Posílám fotku koníka.Moooc se mi líbí.A pak posílám dvě videa.
Příběh koně a příběh jednoho pejska.....Posuďte sami v kometářích,které video se vám líbí víc.Myslím si,že se schodnete.....i když....Citáty o pejscích!!

10. února 2010 v 16:37 | Terýýýsek |  Pejsci
Ahojky.Teď zase posílám několik citátů o pejscích!!A opět připomínám,že ani jeden jsem nevymýšlela!!Přečtěte si je v celém článku!!


Citáty o koních!!

10. února 2010 v 16:32 | Terýýýsek |  Koně
Ahojky,posílám vám několik citátů o koních!!Ani jeden z citátů jsem nevymýšlela!!Přečtěte si je v celém článku!!

Další info o koníčcích!!!

10. února 2010 v 16:14 | Terýýýsek |  Koně
Čusík,posílám vám další informace o mých milovaných koníčcích+několik fotek.Určitě si přečti v celém článku.Jo a chtěla bych podotknout,že jsem informace nevymýšlela já!!


2 první SB!! =)

8. února 2010 v 19:32 | Kathuska |  ---SB---

Ahojky, máme 2 první SBénka!!!! Angelika,Angelika a Kathuska!!
Díky!!! ;-)

Pobídky koně!!

8. února 2010 v 18:23 | Terýýýsek |  Jezdectví
POBÍDKY KONĚ.
V jezdectví se používá jakési znakové řeči. Jezdec sděluje koni svá přání prostřednictvím pobídek. Rozlišujeme: Pobídky otěží - přitahování a povolování otěží, doplněk pobídek vahou při zahýbání. Pobídky sedem - pobídka pomocí pánve, aby se kůň vydal dopředu (pohyb pánve je zhruba stejný, jako když chceme rozhýbat houpací křeslo, aniž bychom se však odráželi nohama). Patří k pobídkám uvádějící koně do pohybu: Pobídky holeněmi - dávají se na podbřišníku nebo za ním. V prvním případě se holeň zatlačí v místech, kde leží normálně, v druhém o šířku dlaně dále dozadu. Například při pobídce ke cvalu je vnitřní holeň přiložená na podbřišníku, vnější za podbřišníkem. Pobídky vahou - řízení koně přenesením váhy doprava nebo doleva. Všechny pomůcky působí jen ve vzájemné kombinaci. Tak například zahnutí je výsledkem kombinace pobídek otěží, vahou a holení. U flegmatických koní nebo při obtížných drezurních prvcích může jezdec využít na podporu uvedených pobídek také bičík a ostruhy. Zvláště ostruhy nejsou určeny k trestání koně, ale výhradně k tomu, aby zdůraznily pobídku. Ani bičík není nástroj, kterým by se kůň trestal. Při lonžování nebo při jízdě v sedle slouží jako ,,prodloužená ruka " jezdce.

Bleskovka druhá!!

6. února 2010 v 20:13 | Terýýýsek |  Bleskovky
A je to tady...druhá bleskovka přichází. :-)
1. Ahojky.
2. Jakpak se ti dneska vede??
3. Kde jsi byla,nebo kam pojedeš na jarní prázdniny??
4. Na jaké jídlo máš právě teď chuť??
5. A jaké jídlo je tvoje nejoblíbenější??
6. A jaké jídlo můžeš jíst furt dokola a nepřejíš se ho??
7. Co jsi dneska všechno dělala??
8.Tak a to je všechno,zase příště. :-D
Tak a teď nakonec další obrázky koníků,těch není nikdy dost.

Tak jsem zase tady!! =)

6. února 2010 v 20:03 | Terýýýsek
Ahůj lidičky.Tak jsem zase zpátky.Bylo to tam SUPER.Vůbec,ale vůbec se mi nechtělo domů,bohužel jsme museli.No,alespoň se můžu těšít na příští rok,protože pojedeme znovu.No.....já si to prostě nemůžu odpustit.Posílám vám fotky z Tropical Islandu a samozřejmě přidám i fotečky koníků.PS:Možná,že se vám na těch fotkách Tropical Island zdá malej,ale to se vám opravdu jenom zdá,protože je to velké,a hlavě se tam lehko stratíš!!!

Obrázky najdete v celém článku.